خدمات

پرتره

شاخه‌ای از عکاسی است که در آن از چهره انسان عکسبرداری می‌شود. عکاسی پرتره یک چالش مداوم است و نیاز به خلاقیت عکاسان دارد تا واقعاً به پرتره های زیبایی برسند. “عکاسی پرتره” یکی از مشهورترین انواع عکاسی است که هم در بین عکاسان آماتور و هم حرفه ای انجام می شود. این نوع عکاسی در زمینه های شخصی مثل عکاسی از دوستان، افراد خانواده و حتی خود عکاس نیز انجام می پذیرد. یک عکاس پرتره حرفه ای با استفاده از تکنیک های عکاسی مثل استفاده از نور، رنگ ها و ترکیب بندی, عکس های با کیفیتی می گیرد.

عروسی

شاخه‌ای از عکاسی است که در آن از جشن عروسی و دیگر موارد آن عکسبرداری می‌شود. مروری اجمالی بر صنعت عکاسی، نشان می‌دهد که عکس‌های عروسی قدمتی دیرینه دارند. عکس‌هایی که از زمان ورود نخستین دوربین‌های عکاسی به ایران مسیولیت ثبت عکس‌های عروسیِ شاهان و شاهزادگان، درباریان و نزدیکان آن‌ها را برعهده داشته‌اند.

عکس‌ها سندی زنده، از فرهنگ، آداب و رسوم گذشتگان محسوب می‌شوند، عکس‌هایی که علاوه بر زیبایی‌های بصری، مروری بر تاریخچه، لباس، آرایش، دکوراسیون و غیره نیز به حساب می‌آیند.

کودک

دوران کودکی یکی از مهم ترین دوران زندگی هر فردی است که شکل دهی شخصیت کلی فرد را به عهده دارد. هر قدر کودک محبت و توجه بیشتری از والدینش دریافت کند احساس امنیت درونی وی افزایش می یابد و در آینده شخصیت محکم تری خواهد داشت.

ثبت لحظات کودکی که توسط والدین انجام می پذیرد ضمن خاطره سازی برای کودک راه انتقال احساسات آن ها و مهر تاییدی بر توجه و محبت آن ها نسبت به کودک است. عکاسی و فیلمبرداری رایج ترین و بهترین روش ثبت این لحظات هستند.

صنعتی

عکاسی صنعتی علاوه بر اینکه باید ویژگی های عکاسی تبلیغاتی را داشته باشد باید بتواند بیننده را به شوق برساند. در این رشته از عکاسی، صنعت و کارخانه و ماشین ها و فرآورده های صنعتی موضوع عکاسی صنعتی است. مفهوم عکاسی صنعتی، عکسبرداری از تجهیزات، محصولات، ماشین آلات و گاهی اوقات کارگران و مقامات شرکت است. با این حال اغلب اوقات موضوع اصلی ماشین آلات و تجهیزات بزرگ مانند ترانسفورماتور، ترمینال گاز یا سد آب است. می توان گفت Industrial Photogaphy یک زبان قابل فهم برای افراد در سنین مختلف است

تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی به بخشی از حرفه عکاسی گفته می شود که به عکسبرداری از محصولات اتلاق می شود. عکاسی تبلیغاتی اصولا و اکثرا در فضای بسته که قابل نورپردازی مصنوعی است انجام می شود. یک عکس تبلیغاتی موفق عکسی می باشد که اندازه، جنس، و رنگ محصول با چیزی که در عکس دیده می شود همخوانی کامل داشته و هیچ گونه تفاوتی نداشته باشند، یعنی بیننده عکس تنها با دیدن عکس بتواند تمامی مشخصات ظاهری محصول، از قبیل جنس آن نرمی و سفتی آن بافت آن و … را تشخیص دهد و البته همزمان بحث دیگری نیز توسط عکاس رعایت شده باشد و آن جذابیت عکس تبلیغاتی می باشد، به طور کلی به این صورت می توان تعریف کرد که یک عکاس حرفه ای به صورتی از محصول شما عکسبرداری می کند که مخاطب شما با دیدن عکس اطلاعات صحیحی دریافت می کند، اما همزمان مجذوب عکس شده و به سمت آن تمایل پیدا می کند. اصول صداقت و جذابیت هر دو رعایت می شوند و اگر عکاس، از علم و تجربه کافی برخوردار نباشد و برای جذاب تر کردن عکس اصول صداقت را زیر پا بگذارد و یا بالعکس، جهت رعایت جانب صداقت از جذابیت عکس تبلیغاتی شما بکاهد، در هر دو صورت شما متضرر خواهید شد و مخاطبینتان را از دست می دهید.

حیوانات

برای عکسبرداری از حیوانات خانگی بهتر میباشد همواره اسباب‌بازی‌های استاندارد حیوانات و غذای مورد علاقه آن‌ها را در کنار خود داشته باشید. شما می‌توانید با استفاده خوراکی به سگ‌ها اعلام بکنید و یا با یک اسباب‌بازی با گربه‌ها بازی بکنید و توجه آن‌ها را جلب بکنید.

وقتی که به حیوانات خوراکی می‌دهید مواظب باشید که زیاد در این حرکت افراط نکنید. شما میبایست تا جای امکان توجه حیوان خانگی را به خود جلب بکنید. در صورتی که شخصیت یک اسباب‌بازی محبوب دارد، در زمان عکسبرداری از آن بهره برداری بکنید. از دیگر اعضای خانواده نیز تقاضا بکنید که اشیاء مورد علاقه خود را در کنار خود داشته باشند. این کار سبب میشود تصویر خانوادگی موردنظر بسیار اختصاصی‌تر به نظر بیایید.

fine art

09925686803

یا با ایمیل ما در تماس باشید

PV@ParsiVan.ir

فهرست
سلام میتونم کمکتون کنم؟